Luis Rubiales’in annesi zaten Mo’daki evinde

Güncellenmiş

Ángeles Bjar, üç gün hapis ve açlık grevi nedeniyle yaşadığı fiziksel sorunlar nedeniyle hastaneye kaldırıldıktan sonra taburcu edildi

Rubiales’in annesinin kaldırıldığı Granada’daki Santa Ana de Motril Hastanesi’nin görünümü.EFE
  • RFEF Rubiales’in annesi hastaneye kaldırıldı
  • Rubiales davası Rubiales’in annesi: “Adalet için ölmeyi umursamıyorum”

melekler bjarannesi Luis Rubialesİspanya Kraliyet Futbol Federasyonu’nun (RFEF) başkanlığından geçici olarak uzaklaştırılan Trump, Çarşamba günü gece yarısı terhis olduktan sonra halihazırda Motril’deki evinde bulunuyor. Kadın, karantina sırasında yaşadığı farklı fiziksel sorunlar nedeniyle saatler önce kentteki Santa Ana Hastanesi’ne kaldırılmıştı. açlık grevi üç gün boyunca elinde tuttu.

Rubiales’in annesi saat 23.30’dan sonra hastanenin acil servisinden ayrıldı. Bu çarşamba günü çocuklarından birinin eşliğinde ve uygulanan tedaviye tatmin edici yanıt verdikten sonra hastanın kabul edildiği klinik tablosunda iyileşme sağlandı.

Europa Press’in danıştığı aileye yakın kaynaklar, Divina Pastora cemaatinin rahibinin gazetecilere söylediği gibi, durumlarının kötüleştiğini hissettikleri bir krizden sonra şunları söyledi: açlık grevi sona erdiDün gece hastanedeki kontrolden sonra zaten evde uyumuştum.

Ángeles’in medyaya katılması planlanan bu Çarşamba günü saat 18.15’ten sonra Peder Antonio gazetecilere kadının kendi ayakları üzerinde ve arka kapıyı kullanarak tapınağı terk etmek zorunda kaldığını açıkladı.kendini “çok kötü” ve “ıstırap içinde” buluyor ve “artık sadece psişik düzeyde pek çok sorun yok”ama aynı zamanda çarpıntı da var. Öğleden sonranın son saatindeki sıcaktan dolayı da “gergin” ve “çok fazla stres” hissetti.

Rahip, “Burada bulunmaktan yorulmuştu” ve “rahatsızdı”, öyle ki akrabaları onun nakledilmesi gerektiğine karar vermişti, zaten orada olan rahip Protestoya devam etmek için mahalleye dönmeyeceğini açıkladı gazetecilerin sorularına göre Rubiales annesini telefonla arayarak onunla konuşmuştu.

Motrileo yöneticisinin annesi Salı günü medyaya şunları söyledi: Bu protestoyla amacı futbolcu Jennifer Hermoso’nun “gerçeği” söylemesiydi“. Bu, Motril sakinlerini Rubiales’i desteklemek için buraya gelmeye teşvik eden bir çağrının sosyal ağlarda yayılmasından sonra büyük bir kitle vesilesiyle gerçekleşti.

Bir akraba bu Çarşamba sabahı gazetecilere verdiği demeçte, kendisiyle sık sık konuşan Luis Rubiales de dahil olmak üzere ailesinin onu takip ettiğini söyledi. açlık grevini durdurmasını istiyoruzİlaçlarının yanı sıra sadece su ve izotonik sıvılar içtiği için. Yan şapeldeki bir şiltenin üzerinde uyumuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir